Fällbord med med målad dekor av Konugarnas tillbedjan, konturerad kant, på tredelad pelarfot. Längd 108 , bredd 77, höjd 73-74 cm.
Skador. Lagningar. Retuscher.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10