Flerfärgat skinn. Ytterfack med dragkedja. Skinnfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 31 x 27 x 19 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.