Konst Grafik
1361045

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, carborundumetsning, signerad xiii/xv.

Max Papart, carborundumetsning, signerad XIII/XV.

Utan titel. Bladstorlek 67 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T214
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 11 timmar
1 800
175
198
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
2 dec 21:22
1 800 SEK
2 dec 8:20
1 000 SEK