1361424

Flaska, tenn, 1700-tal.

Flaska, tenn, 1700-tal.
Flaska, tenn, 1700-tal.
Flaska, tenn, 1700-tal.
Flaska, tenn, 1700-tal.

Sexsidig flaska med pip och lock. Höjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK