Konst Grafik
1361677

LeRoy Neiman

(USA, 1921-2012)
Leroy neiman, färglitografi, signerad 11/300.

LeRoy Neiman, färglitografi, signerad 11/300.

Björn Borg. P. 60 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer