Kaffe-och teservis, 4 delar, silver, Danmark, 1918.
Åttpassformade med handtag samt lockknoppar av trä. Svenska importstämplar, GABF under krona, även tyska stämplar. Höjd 11,5-23 cm. Total vikt: 1615 gram.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.