B.P. Co, sockerruska, silver, London, 1967.

Oktagonal form med genombrutet lock. Höjd 18 cm. Vikt 173 gram.

Smärre slitage. Bucklor.

Klubbat pris
605
54
56
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 2022 21:43
605 SEK
18 jul 2022 21:43
555 SEK
17 jul 2022 20:24
467 SEK
17 jul 2022 20:24
417 SEK
15 jul 2022 19:14
350 SEK
11 jul 2022 15:35
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38