Konst Grafik
1364167

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Arman, färglitografi, 1971, signerad och numrerad 29/300.

"Telehpone/Le Telephone". Bladstorlek 65.5 x 48.5 cm. Arches papper. Utgiven av Putman for Prisunic. Tryckt hos Clot, Bramsen & Georges printing (Atelier Clot).

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK