Bestående av;
19 flata diameter 25,5 cm,
27 flata diameter 22,5 cm,
13 assietter,
15 djupa diameter 22 cm,
12 djupa diameter 25 cm,
1 skål,
1 sockerskål med lock,
1 gräddkanna,
12 koppar med fat,
12 koppar med fat.
Bruksslitage. Andrasortering. Nagg. Spricka.