Céline

(Frankrike, 1945-)
Céline
(Frankrike, 1945-)

Céline, "Macadam Bucket Bag", väska.

Fodrad vintage axelväska i Macadam-kanvas. Justerbar axelrem och detaljer i läder. En innerficka med dragkedja. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" samt numrerad.
Höjd 29 cm, bredd 26 cm.

Slitage. Fläckar. Sprickor.

Utropspris
250 EUR