Svartmålat järn och mässingsfärgad metall. På trissor. Sidorna 184 cm. Gavlarnas höjd 130-105 cm. Bredd 86 cm.
Omfattande slitage och skador. Delar saknas och bultarna saknas. Böjda delar. Hjultrissorna defekta och saknas delvis.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10