Bokhylla med rundade hörn, dubbla skåpdörrar i mitten samt en låda, åp vardera sida hyllor. Längd 165, djup 30, höjd 73 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fanerskador. Krackelyr. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10