Alexander Klingspor, litografi, "Drink up baby stay all night long" signerad, numrerad 20/225.
Med dedikation Till Gustav, bild mått 45x39,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK