Grupp bestående av soffa, ett par fåtöljer samt en fåtölj. Bambu och rotting. Soffans längd ca 124 cm. Sitthöjd ca 41 cm. Fåtöljernas sitthöjd ca 39 cm.
Slitage. Skador. Blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.