1367751

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "noé", 1990.

Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.

Monogramcanvas med skinndetaljer. Löstagbar, justerbar axelrem. Luggagetag. Dragsko. Tygfodrad. Märkt "LOUIS VUITTON MALLETIER" och numrerad. 26 x 36 x 19 cm.

Slitage. Fläckar. Bristningar. Senare dragsko.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer