Möbler Bord
1367778

Bord, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Mörkbetsat trä, sarg med låda, skiva med flis, 74x48x71 cm

Bruksslitage. Något instabil. Smärre slitage. Renoverad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK