Konst Grafik
1367831

Ola Billgren

(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, färglitografi, signerad, numrerad 248/325 och daterad- 62.

Ola Billgren, färglitografi, signerad, numrerad 248/325 och daterad- 62.

Stilleben. 33x40 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Ola Billgrens-Akvareller-Litografier 1961-1978, sidan 48. Avbildad på helsida. Katalognr 3.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK