Konst Grafik
1368425

Peter Dahl

(Sverige, 1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad.

Peter Dahl, färglitografi, signerad.

"Stolta stad". P. 59 x 88 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer