Klockor & Ur Bordsur
1369176

Bordspendyl Louis XV-stil sent 1800-tal

Bordspendyl louis xv-stil sent 1800-tal.

Bronserad metall och sten, rund vitemaljerad urtavla med romerska och arabiska siffror, otydligt signerad, krönande putti, höjd 39 cm

Åldersrelaterat slitage. Skador. Ej genomgången. Saknar en fot

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK