Hobo-modell. Svart intrecciatoskinn. Fodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 50 x 36 x 4 cm. Dustbag medföljer.
Slitage. Skador. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.