1369201

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, 1970-tal.

Louis Vuitton, väska, 1970-tal.

Monogramcanvas med detaljer i brunt skinn. Två ytterfack. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 40 x 29 x 10 cm.

Slitage. Märken. Bristningar. Viss lukt.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer