Louis Vuitton, bowlingväska, 1982.
Monogramcanvas med detaljer i brunt skinn och guldfärgad metall. Dubbeldragkedja och adresstag. Fodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Undertill ett skofack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" och numrerad. 44 x 27 x 25 cm.
Slitage. Fläckar. Bristningar. Ställvisa skador och nötta hörn. En dragtapp saknas.