Konst Modern svensk konst
1369456

Okänd konstnär, olja på duk, signerad, 1900-tal.

Stockholmsmotiv. 92 x 60 cm

Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer