Felicien Rops

(Belgien, 1833-1898)
Felicien Rops
(Belgien, 1833-1898)

Felicien Rops, mjukgrundsetsning, monograms signerad, 20/100.

"Toilette du Dimanche" Bildstorlek 23,5 x 17,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

152. Albert Watson, "Naomi Campbell, Palm Springs, 1989".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK