1372367

Vas, porslin, Japan, signerad, 1900-tal.

Vas, porslin, japan, signerad, 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått med dekor av växter och fåglar. Med kalligrafi, bär signatur. Höjd 47.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer