Konst Grafik
1373914

Olle Olsson-Hagalund

(Sverige, 1904-1972)
Olle olsson-hagalund, färglitografi, signerad 201/360.

Olle Olsson-Hagalund, färglitografi, signerad 201/360.

"Flicka med äpplen". P. 64 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer