Svart vävt intrecciato läder, "top-handle" handtag. Invändigt fodrad. En dragkedsförsedd innerficka. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad.
Ca 20 cm x 25 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.