Design Möbler
1374486

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, spegel åhus modellnr 1341.

Hans-Agne Jakobsson, spegel Åhus modellnr 1341

Teak, 75x50 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer