1375423

Tous hänge "Luah Bear" 18K med olikfärgade safirer, ca 2 x 1,5 cm, originaletui

Tous hänge "luah bear" 18k med olikfärgade safirer, ca 2 x 1,5 cm, originaletui.

Total vikt 2,4 g. Någon safir möjligen syntetisk.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer