Konst Grafik
1375752

Maria Lindberg

(Sverige, Född 1958)
Maria lindberg, litografi signerad och numrerad ap.

Maria Lindberg, litografi signerad och numrerad AP.

"Ankorna", daterad 1992. Bildyta 43 x 57,5 cm. Bladstorlek 49 x 63,5 cm.

Nålmärken i marginalerna/hörnen. Skador i marginalen/hörnen. Några mjuka hanteringsveck i bildytan.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer