Smycken Armband
1375784

Hans Hansen

(Danmark, 1874-1948)
Georg jensen armband sterling silver, omkrets ca 16 cm, hans hansen.

Georg Jensen armband sterling silver, omkrets ca 16 cm, Hans Hansen

Vikt ca 44,5 g.

Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer