Svart intrecciato läder. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad. En ficka på utsidan. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. Dustbag.
Ca 28 cm x 13 cm x 12 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.