Konst Contemporary
1376425

Anders Österlin

(Sverige, 1926-2011)
Anders österlin, olja på duk signerad och daterad 1997.

Anders Österlin, olja på duk signerad och daterad 1997

Komposition, 75x100 cm

Helhetsintrycket är gott.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
35 000 SEK
Rekommendationer