Konst Modern svensk konst
1376438

Jules Schyl

(Danmark/Sverige, 1893-1977)
Jules schyl, akvareller 2 st signerade en daterad 1946.

Jules Schyl, akvareller 2 st signerade en daterad 1946

Fors samt stadsvy från Malmö, bildyta 34x27 cm samt 27x36,5 cm

Ej examinerad ur ram. en oramad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer