Anders Österlin, serigrafier 2 st signerade daterade och numrerade 1985 36/100 samt HC 1/30
Kompositioner, bladstorl 75x70 cm samt 76x67 cm
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK