Carl Fagerberg, bordslampa signerad patinerad brons
Total höjd med skärm 57 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ojämn fot
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10