Möbler Bord
1376853

Soffbord, 1980-tal, troligen Italien.

Soffbord, 1980-tal, troligen italien.

Kromat underrede i metall, skiva i marmor, 120x75 cm, höjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer