Arne Jones E1299

Balenciaga, "Papier A6 Zip Around Tote", väska.

Väska i ljust läder. Top-handel handtag samt avtagbar axelrem. En dragkedsförsedd innerficka. Spegel. Märkt "BALENCIAGA PARIS", "MADEIN ITALY" samt numrerad. Dustbag.

Ca 27 cm x 17 cm x 11 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
500 EUR