Bordspendyl Senempire 1800-talets mitt

Rund urtavla i vitmetall inskriven i kolonnad, fanerad med mahogny med flera träslag dekorelement av brons och mässingsplåt, höjd exkl ställ 48 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Urtavla med påmålning. Fötter med mindre skador Nyckel finns.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13