Louis Vuitton, portfölj, "Neo Robusto", 2007.
Brunt taigaläder med spänne i vitmetall. Invändigt fyra fack för papper/laptop samt två små fack. Ett fack med dragkedja. Ett fack på baksidan. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 41 x 32 x 10 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Ställvisa skador. Bristningar.