Diverse Övrigt
1391732

Praktvas, glas, 1900-tal.

Praktvas, glas, 1900-tal.
Praktvas, glas, 1900-tal.
Praktvas, glas, 1900-tal.
Praktvas, glas, 1900-tal.
Praktvas, glas, 1900-tal.

Balusterformad, blåtonad glassmassa. Höjd 61 cm.

Smärre slitage.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK