Möbler Hyllor & Bokhyllor
1395394

Sideboard, Skovby mobler Danmark 1900-talets mitt

Sideboard, skovby mobler danmark 1900-talets mitt.

Fanerat med palisander, skjutdörrar med bakomliggande flyttbara hyllplan och lådor, 220x47x80 cm

Blekt. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
18 000 SEK
Rekommendationer