Mulberry, resväska.
Blå Scotch Grain med skinndetaljer. Ytterfack med dragkedja. Hänglås. Fodrad med rutigt tyg. Innerfack med dragkedja. Märkt "Mulberry Company ENGLAND" och numrerad. 64 x 40 x 20 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.