Christian Dior, väska, "J'Adior".
Präglat skinn med dekor av nitar och boktäverna DIOR i vitmetall. Löstagbar, justerbar axelrem. Fodrad. Flertalet fack varav ett med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 25 x 15 x 9 cm.
Dustbag medföljer.
Slitage.