Max Papart, mapp med 3 färgetsningar, 1977, signerade 16/75.
"Décryptage". Bladstorlek vardera 41 x 33 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK