Fanerat med mahogny med riklig intarsia dekor. Hylla nedtill. Låda i sargen. Uppsats med lådor bakom dörrar. Bredd 70, djup 44, höjd 102 cm. Nyckel finns.
Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.