Urnformad med svängda dekorerade handtag, fyra tappkranar, tre vidhängande skyltar "Aquavit", "Renadt", "Sädes", klockat lock med krönande putto. H 54.
Slitage, repor, monogram- och årtalsgravyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.