1402196

Matta, semiantik Bakhtiari, ca 208 x 126 cm.

Matta, semiantik bakhtiari, ca 208 x 126 cm.

Ställvis omfattande slitage. Lagning. Fläckar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
400 EUR
Rekommendationer