Dam i hatt, målad keramik, märkt OL under krona. Pojke i målad gjutmassa, etikettmärkt Hindsgaul Copenhagen. Man med mössa i målat gips. Höjd 31 - 39 cm.
Ställvis slitage. Ställvisa skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.