1403817

Sadeltäcke, antikt orientaliskt, 135 x 55 cm.

Slitage. Fläckar. Skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK